تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قسمت سوم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

در دو قسمت قبل با این موضوع آشنا شدیم که در حال حاضر در جهان ،  اسلام بعنوان  دین خشونت ، تجاوز ، برده داری ، قتل ، کشتار معرفی می گردد جالب است که بدانید افرادی که این اعمال را به نام اسلام انجام می دهند و خود را مسلمان می دانند واقعا فکر می کنند اسلام همین است و با دقت اعمال خود را تشریح و تبلیغ و به آن افتخار می کنند  مثلا "ابو صقار" از سرکردگان گروه تروریستی موسوم به "گردان عمر فاروق" است که جگر سرباز سوری را بیرون می کشد و می خورد این آدم روانی بعدها در مصاحبه هایش نیز با اب و تاب از عمل خود تمجید کرده و به آن افتخار می کند اخبار این گونه اعمال در رسانه های غربی و در میان ملل غیر مسلمان نیز با حساسیت عجیبی در حال انتشار است جالب است بدانید در همین دروان مسیحیان متعصب نیز مسلمین را می کشند اما انشتار آن بسیار با کندی و سانسور و بدون تبلیغ است .

نتیجه تصویری برای عکس خوردن جگر سرباز سوری

 

ببینید ایندیپندنت  به نقل از گزارش سازمان ملل چگونه سنگ تمام می گذارد : داعش در شهر موصل که کانون تجمع تروریست‌ها است 9 نفر را زنده با تانک زیر گرفت. عکس ها هم در حال انتشار است این عکس یک سرباز سوری است که زیر گرفته می شودبا چه دقتی جزئیات نمایش داده می شود:


این هم الله اکبرش :
ایندیپندنت نوشت، داعش 34 نفر از اعضای خود را به اتهام خیانت اعدام کرد... همچنین در 21 ژوییه صدها کودک را از موصل ربود و آنها را به زور تحت آموزش قرار داد و هر کدام از آنها که سرپیچی کردند، یا شکنجه شدند و یا به قتل رسیدند.
برای نمونه یکی از اخبار اینگونه منتشر می گردد:
کودک ۱۲ ساله ایزدی که نام خود را «ناصر» عنوان کرد، تنها یکی از ۶۰ کودکی است که برای انجام عملیات های تروریستی در مرکز خلافت اسلامی داعش در شهر "رقه" آموزش می بینند.

نتیجه تصویری برای عکس ناصر کودک 12 ساله سوری که عملیات انتحاری

این کودک می گوید : داعشی ها  پس از آنکه ما را آموزش دادند، به ما القاء کردند که والدین ما کافر و بی دین هستند و اولین کار ما کودکان، این است که باید آنها را به قتل برسانیم. ناصر در ادامه اظهاراتش ابراز داشت: این گروه تروریستی، کودکان ۵ سال به بالا را جذب می کرد و در طول تمرینات سختی که به ما می دادند، هیچ یک از کودکان حق گریستن نداشتند و باید تمام درد های خود را تحمل می کردند.
به این نکته که در جملات ناصر هست دقت کنید :
(( بدترین دوران ما هنگام آغاز حملات موشکی نیروهای خارجی بود. عناصر داعش ما را مجبور می‌کردند وارد تونل‌های زیرزمینی شویم. آنها می‌گفتند، آمریکایی‌ها کافر هستند و تلاش می‌کنند شما را بکشند؛ اما داعشی‌ها همه شما را دوست دارند، آنها حتی از والدینتان هم بیشتر به شما عشق می‌ورزند! )) فرض می کنیم کودک 12 ساله واقعا به این زیبایی سخن گفته
 در نتیجه سخنان این 12 ساله آن چیزی که در غرب و نزد غیر مسلمانان  در ذهن جا می اندازند : ((   خیلفه اسلامی = رباینده،   اسلام = ایجاد کننده ی انگیزه برای ربایش کودک و نیز شستشو دهنده ی  مغز بجه برای قتل والدین و آماده کردن یک کودک برای منفجر کردن خود و کشتن دهها نفر       ایزدی =مظلوم   آمریکا= ناجی - ضد داعش -          رابطه ی بین آمریکا و داعش =داعش از آمریکا متنفر است .))  تنها به این مسائل قناعت نمی شود بلکه با انتشار اعمال این عقب ماندگان ذهنی  اینگونه تبلیغ می کنند که اسلام دین عقب ماندگان ذهنی است به جملاتی در این خصوص  دقت کنید : (( نیروهای خلافت اسلامی در جدیدترین اقدامات خود، با هجوم به یکی از قبرستان های شهر رقه، قبور مردگان را ویران کردند.آنان دلیل این اقدام خود را مبارزه با شرک اعلام کرده اندآنان خود تصاویر ویران کردن قبور مردگان را به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر نمودند.خراب کردن قبور یکی از اولین اقدامات و مهمترین اقدامات در مناطق تحت کنترل دولت اسلامی است نیروهای داعش مگر وقت کم بیاورند والا کمتر قبری در این مناطق از دست آنان  جان سالم به در می برد.این اقدام داعش براساس تعالیمی است که می گوید افرادی که بر سر مزار اقوام خود حاضر می شودن برای پرستش آنها به قبرستان ها می روند آنان می گویند اگر قبرها ویران شوند مردم خدا را خواهند پرستید . از نظر آنان قبر رقیبی جدی برای خدا است . ))برخی اعمال اینگونه جا می اندازد که اسلام حتی رابطه ی عاطفی بین فرزند و مادر را از بین می برد و در نتیجه ی تعالیم اسلام پسری اقدام به کشتن مادر خود می کند  لینا القاسم مادر 35 ساله ای است که باید به دست فرزند 20 ساله اش صقر در میان نگاههای حیرت زده  مردم شهر الرقه در جلوی اداره پست این شهر  اعدام می شد تا در ذهن جهانیان جا بیفتد  که احکام اسلام حتی نمی گذارد رابطه ی عمیق عاطفی فرزند و مادر نیز باقی بماند .

چهره کاملا مطابق با دین اسلام بیننده به خوبی معانی تصویر را می فهمد هیچ چیز از قلم نیفتاده است

نتیجه تصویری برای لینا القاسم

و لینا نیز همین طور :
یعنی این دین حتی پیروان خود را به جان هم می اندازد یعنی فرزند مؤمن به دین را وادار می کند مادر مؤمن به همان دین را اعدام کند

 نتیجه تصویری برای لینا القاسم


روش های بسیار عجیب و غریبی برای اعدام ابداع شده است تا مردم جهان باور کنند که اسلام چگونه مغزها را مختل می کند  من جمله گردن زدن با شمشیر، زنده سوزاندن قربانیان، پرت کردن افراد از ارتفاع و کوه، انداختن افراد زنده زیر تانک، شلیک خمپاره مستقیم به افراد اسیر شده، قراردادن قربانیان در قفس های آهنی و فرو بردن آنها در استخر آب، بستن گردنبندهای انفجاری به گردن قربانیان و ..
هر انسان غیر مسخ شده ای  بعد از اینکه مرده ای را می بیند حتی اگر دشمن او باشد دیگر از او دست بر می دارد اما داعشی ها با کله ی قربانیان خود فوتبال بازی می کنند . پس به مردم جهان باورانده می شود که اسلام مجموعه ای است از آدم های مسخ شده و روانی که حتی با سر بریده ی قربانیانشان فوتبال بازی می کنند و لذت می برند
ادامه دارد  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :