تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - انتشار مطالبی از دوستان

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

پنجشنبه 24 اسفند 1391

انتشار مطالبی از دوستان

نویسنده: محمد رئوف علی پور   

اخیرا چند تن از دوستان مطالبی را در قسمت نظر دهید نوشته اند که به جهت اهمیت ابتدا آن را در سایت منتشر می کنم سپس در روزهای آتی انشا الله به آن پاسخ خواهم داد 

مطالبی از برادارن

مجاهد مریوانی ، ویسی/ گوشخانی و برایانی یک خوا پرست 

از برادران مذکور عذر می خواهم چون بدلیل مشغله ی فراوان پاسخ با کمی تأخیر همراه خواهد بود امیدوارم حمل بر بی ادبی نشود  

 

شروع بحث به این شکل بود که برادری با نام برایانی بک خوا پرست زحمت کشید و ازبنده دعوتی به عمل آورد بدین مضمون

سلام 

))ما جمعی از دانشجویان شریعت گرای دانشگاههای مریوان و کردستان وتهران و... اتحادی تحت عنوان : « اتحاد دانشجویان شریعت گرای مریوان » را ایجاد نموده ایم که هدف آن « تلاشی فراگیر جهت نجات مردم از سکولاریستهای مرتد و کفار مهاجم » می باشد

 لطفا به پایگاه ما مراجعه فرمائید و چنانچه آن را متناسب با فعالیتهای خود دانستید ما را لینک کنید در آن صورت ما نیز شما را لینک خواهیم نمود . منتظر خبر شما می مانیم    ((

بنده پاسخ دادم :

سلام

سلام

بر شما دوست عزیز :

بنده به وب شما مراجعه کردم اکثر مطالب شما را خواندم مثلا این : (( خدا شما را بکشد. آیا مگر مردم فقط بدان دلیل که شما را عالم دین رسول الله صلی الله علیه و سلم می پندارند ، نیست که نزدتان می آیند؟ اما شما خودتان را نیز رسواتر کرده اید. و به هزاران عمل و اشاره می خواهید به همگان بفهمانید که شما مزدوران و کارمندانی بیش برای دولت مرکزی  وابسته به اتحادیه ی صهیو صلیبی نیستید و تابع قوانین و احکامی هستید که آن ها برایتان وضع کرده اند و می خواهید دیگران را نیز هم چون خودتان تابع حکم و برنامه احبار و رهبان گردانید. و لا حول و لا قوه الا بالله. ))

و یا : (( اعراض ، آبرو و حیثیت و هیکل شما حلال و مباح می گردد چون جنایات شما در حق امت و در حق اسلام کثیف ترین جریمه و باطلی است که به عنوان ابزاری مسموم منافقین اطرافت در تمام سرزمین های مسلمان نشین آن را به استخدام خود در آورده اند ، که با استفاده از شما و امثال شما دین تازه و آشفته ای را به وجود آورده و در خورد مردم می دهند که هیچ ارتباط اساسی با اسلام و دیگر امامان سلف صالح این امۀ ندارد. ))

و یا : (( کسی که موزیانه رسوا کردن شما را بد بداند بدون شک احمق است. خداوند وصف امثال شما از بنی اسرائیل به خر و سگ (الحمار و الکلب) تشبیه کرده است. و آن چه که شما در حق اسلام انجامش می دهید خیلی کثیف تر و پست تر از آنی است که بنی اسرائیل انجامش دادند.

 

علمای بنی اسرائیل که خداوند آن ها را لعنت کرده است ، علم دین را کتمان کردند. اما شما به این اندازه از کتمان حق بسنده نکردید بلکه از آن هم تجاوز کرده و باطل را جایگزین حق نمودید و گرفتن حق و پیوستن به حق را نیز جرم و گناه قرار دادید. ))

و یا : (( شما به عنوان مثال در چچن ، افغانستان ، پاکستان ، کشمیر ، مالزی و… و یا همین نزدیکی ها در کردستان عراق آیا بدتر از خوارج عمل نکرده اید؟ اما ثابت می کنیم که گمراهی شما بدتر از خوارج است. دلیل می خواهید؟ ))

و یا : (( تو و امثال تو به سکوت در برابر طواغیت بسنده نکردید بلکه با گفتار و فتواهای خود موجب قتل و به زندان افتادن هزاران نفر از فرزندان صالح این امت گشتید که زندانهای مخوف عربستان ، مصر، اردن و...نمونه های زنده ولکه های ننگین شرکای شمایند))

دوست عزیز :

بنده نیز با روحانیون و ملاهای که در خدمت طاغوت هستند مخالف هستم و قطعا جرم هر روحانی که در خدمت طاغوت باشد بسیار بزرگ است کسی که کمک به طواغیت بکند به دین خدا خیانت می کند . همه ی این حرف ها را قبول دارم .

اما با اینکه اعلام کنیم  اعراض ، آبرو و حیثیت و هیکل شما حلال و مباح می گردد  با این کیفیت موافق نیستم بدون شک برای اعلام این مطلب برای هر فرد باید دادگاه جداگانه تشکیل شود و در مورد هر فرد با دقت و موشکافی بررسی صورت گیرد تا دید چه کسی شامل این گونه احکام می شود . اینکه امکان ندارد چنین دادگاههای تشکیل شود چیزی از این واقعیت کم نمی کند که برای محکوم کردن هر فرد به آن جرم هائی که شما اعلام کرده اید و حتی پائین تر از آن نمی توان با حدس و گمان و شتابزده عمل کرد

در خصوص ریختن آبرو ی اشخاص این امر در شرع مقدس بسیار سخت و مشکل است و اعلام عمومی برای ریختن آن با دین خدا جور در نمی آید در موارد استثنائی این امر به شیوه های محدودی دستور داده شده است اما در کل و به صورت همگانی چنین مسائلی در اسلام نیست .

دوست من :

من نیز با سکوت علما در خصوص بسیاری مسائل در کشورهای مختلف مخالف هستم اما در هر حال وجود علما را برای جوامع مفید و لازم می دانم شما وقتی می خواهید چیزی را نابود کنید باید اول آلترناتیو آن چیز را ایجاد کنید و الا ایجاد خلاء و از بین بردن علما بدون اندیشیدن راههای جایگزین اشتباه محض و دور کردن مردم از عبادت خداوند متعال است .

دوست من

فرق است بین شعار و شور و هیجان و احساسات جوانانه و واقعیات ، جوان پر است از شور و احساس ما پیر مردان ضمن اینکه نباید آن شور را سرکوب و از بین ببریم باید محلی مشروع برای تخلیه ی آن بیابیم نباید با تحریک هر چه بیشتر ایشان و تزریق شعار زدگی راه را بر شعور آنها و درک صحیح شان از واقعیت ها ببندیم .

اینکه حقیقت خود برترین مصلحت است و یا هیچ مصلحتی بالاتر از اجرای حقیقت وجود ندارد درست است اما باید برای اجرائی کردن این شعارها برنامه های دراز مدت طراحی کرده و از شتاب و اشتباه بپرهیزیم .

موفق باشید . )) 

سپس اقایان به ترتیب این نظرات را داده اند :

 

نظرات آقای مجاهد مریوانی

سلام

آقای علی پور :

مگر شما علماء سوء را نمی شناسید ؟ 

الان دشمن شماره یک ما ( تمام مذاهب منتسب به اسلام ) و کلیه ی ادیان آسمانی سکولاریسم است . برای مستند شدن این ادعا لطفا مقاله ی سکولاریسم دشمن شماره یک ... چرا ؟ اثر استاد بزرگوار ابوحمزه المهاجر هورامی را بخوانید

اما این سکولاریسم را همین علماء سوء و فتوافروشان خائن با تزویر درخور مردم داده اند

تمام کشورهائی که در مقاله آمده اند با وجود اسناد و مدارک متعددی ثابت شده است که اینها مزذوران سیستم دیکتاتوری سکولاریسم جهانی و نوچه های محلی اش هستند و هزاران مسلمان به فتوای این دین فروشان در زندانهای همین طواغیط اعدام , شکنجه و حبس گردیده اند

مگر شما زندانهای آل سلول ( آل سعود ) را مشاهده نکرده اید ؟ مگر نمی دانید که در مصر و تونس و لیبی و... همین دین فروشان چگونه انقلاب مسلمین برای اربابان سکولارشان به انحراف کشانده و آنرا دزدیدند ؟ 

مگر نمی بینی همین الان ارتش آزاد و سلفی رقاص آمریکا به نام عرعور چگونه با خون مسلمین بازی می کنند ؟ 

اینها احساسات نیست اینها واقعیات زنده ی تاریخ و حال ما هستند

دشمن شماره یک ما سکولاریسم و متحدین آن هستند و فرق ندارد این متحدین سنی زاده هستند یا شیعه زاده . و هر گونه جنگ مذهبی آرزوی سکولاریستهی جهانی و مرتدین محلی است چیزی که در عراق و سوریه قصد دارند با کمک شبکه های ژتونی ماهواره ایشان به آن دامن بزنند .

نظرات آقای ویسی گوشخانی

کاک محمد رئوف متاسفانه من باید بگویم که شما کل مطالب سایت ما را نخوانده اید چون اگر به خوبی مطالب را می خواندید هرگز نمی گفتید : (.... در هر حال وجود علما را برای جوامع مفید و لازم می دانم شما وقتی می خواهید چیزی را نابود کنید باید اول آلترناتیو آن چیز را ایجاد کنید و الا ایجاد خلاء و از بین بردن علما بدون اندیشیدن راههای جایگزین اشتباه محض و دور کردن مردم از عبادت خداوند متعال است . ....)

مگر ما علمای ربانی و علمای سوء را نمی شناسیم ؟ 

چه کسی تر و خشک را با هم قاطی کرده و مثل دیوانه ها به علماء به طور عام حمله کرده است ؟ 

همین راشد الغنوشی در تونس که عده ای انرا روشنفکر دینی و انقلابی و... می دانند,مگر همین جانور نبود که قانون سکولاریسم را بر مردم تحمیل کرد ؟

مگر حماس تا به حال یک قانون شریعت را پیاده کرده است ؟ اما در برابر صدها مسلمان را به زندان انداخته و فاحعه ی مسجد ابن تیمیه و غیره را آفرید .مگر همین رجب طیب اردوغان نیست که ادعای سکولاریسم کرده و از ریشه با قانون اسلام مخالف است و نوکر شماره یک ناتو و آمریکا گشته است ؟

مگر فتوا فروشان آل سعود بر علیه مسلمین فتوا نمی دهند و هرکسی که یک نقد آشکارا از دولتشان بکند را خوارج می دانند و در عوض حکام فاسد و ظالم نوکر آمریکا و اسرائیل را ولی امر مسلمین معرفی می نمایند ؟

آیا همین سلفی های ساخت آمریکا و وزارت آل سعود نیستند که در کردستان به رهبری عبدالطیف وغیره در عراق فتوای تکفیر شیعیان و مکتبی ها و اخوانی ها و سلفی های مخالف خود و تمام مذاهب مخالف فکر خود را صادر می نمایند اما در عوض حکومت دیکتاتوری سکولاریستی بارزانی و طالبانی برتر از حکومت خلفای راشدین می نامند و حتی عمر سلفی اعلام می کند که اگر عمر بن عبدالعزیز زنده بود با مسعود بارزانی بیعت می کرد وهزاران اراجیف دیگر

دوست عزیز بی انصافی است که بیداری اسلامی مسلمین را دست کم بگیرید . عصر دیکتاتوری سکولاریسم به سر آمده و ما با گرامیداشت علماء ربانی از تمام تفاسیر منتسب به اسلام و تشکیل شورای اسلامی مسلمین با محوریت مبارزه با سکولاریسم با همدیگر متحد می شویم . این است آلترناتیو پیش رونده ی ما .

و برایان یک خدا پرست این مطلب را مرقوم فرموده است

در ابتدا از اینکه به پایگاه اطلاع رسانی ما مراجعه فرمودید کمال تشکر و قدردانی را داریم . اما باز با این وجود شما گوشه ای از مطالب موجود را مطالعه گرده اید و به قول بچه ها از عموم و خصوص مطلق بهره گرفته و یا قیاس استقرائی فرموده اید . که در اینجا به چند نکته ی اساسی اشاره می کنیم :

1 – تمام آن چیزهائی که شما به آن اشاره فرموده اید مربوط به دو دسته از علماء است که تاریخ ثابت نموده است که اینها علماء سوء هستند آنهم جریانی انحرافی از اخوان المسلمین اصلی ( اخوان الهضیبی به بعد تا کنون که به اخوان المفلسین مشهورند و کسانی چون راشد الغنوشی و رجب طیب اردوغان و... نمایندگی آنرا می کنند ) و دیگری جریان سلفی های مدخلی و درباری است که آمریکا و آل سعود جهت پیشبرد منافع خودشان آنها را تولید کرده اند . این دو گروه نیز چون در خدمت دستگاه سکولاریسم جهانی به رهبری آمریکا و ناتو هستند بیشتر مورد هجو م و افشاگری واقع شده اند . اینها به همراه حکام خائن منطقه دستشان به خون هزاران مسلمان رنگین شده است
2 –
شما قسمتهائی از مقالات برادرمان ابوابراهیم را که به نقد اینگونه سلفیون پرداخته است خوانده اید که در جای خودش بسیار روشنگر و آموزنده اند این مطالب بیشتر آسیب شناسی هستند .اما با این وجود چنانچه به مطالب استادبزرگوار ابوحمزه المهاجر هورامی مراجعه فرمائید نکات آکادیمی تر و بنیادی تری را خواهید یافت

3 – در تمام سایتها و وبلاگهائی که با پیروی از آموزشهای استاد ابوحمزه المهاجر هورامی سکولاریسم را دشمن شماره یک خود می دانند از هر گونه برخورد مذهبی و حتی دینی با مسیحیت نیز پرهیز شده است . ما بر این باوریم که هر گونه جنگ مذهبی نوعی خودکشی مذهبی است . دشمن شماره یک ما فعلا دیکتاتوری سکولاریسم جهانی به رهبری آمریکا و ناتو می باشد . ...

3 – در تمام سایتها و وبلاگهائی که با پیروی از آموزشهای استاد ابوحمزه المهاجر هورامی سکولاریسم را دشمن شماره یک خود می دانند از هر گونه برخورد مذهبی و حتی دینی با مسیحیت نیز پرهیز شده است . ما بر این باوریم که هر گونه جنگ مذهبی نوعی خودکشی مذهبی است . دشمن شماره یک ما فعلا دیکتاتوری سکولاریسم جهانی به رهبری آمریکا و ناتو می باشد . دیکتاتوری سکولاریسم جهانی و نوچه هایش هستند که همین الان در سومالی مسلمانان ما را قتل و عام می کنند , به مالی , یمن ؛ افغانستان ؛ عراق ، میانمار ، فیلی پین و.... حمله برده و در حال نابودی مسلمین هستند .هواپیماهای سعودی هستند که گرسنگان یمن را قتل و عام می کنند و هواپیماهای امارات هستند که با کمک ترکیه ملت جنگ زده ی افغانستان را بمب باران می نمایند . همین الان در سر سفره ی هر کدام از ماها در کردستان یکی از اقواممان وجود دارد که فریب تبلیغات سکولاریستهای مرتد محلی را خورده است و مرتد شده است . مگر حکم مرتدین سخت تر است یا کفار اصلی ؟ آیا اینها خطرناکترین و نزدیکترین دشمنان ما نیستند ؟

4 – ما باز از اینکه وقت خودتان را به بخشی از مطالب منتشر شده ی ما داده اید کمال تشکر را داریم اما انتظارات ما بیشتر از آنی بود که مشاهده نمودیم

 
  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :