تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - به سخره گرفتن احکام اسلام و توهین به قرآن و رسول خدا و اسلام در روزنامه های کردی در کنف حمایت رئیس اقلیم کردستان

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

به نظر می رسد در سنوات اخیراقدام برای عادی کردن  مسخره کردن اسلام در کردستان عراق  تحت لوای حکومت اقلیم کردستان به یک راهبرد تبدیل شده است به گوشه ای از نوشته های فردی که یکی از احکام اسلام را به مسخره گرفته است دقت فرمائید : 

(( همان نوع حکم فتوای سنگسار که حدود 6 سال پیش 17 ملای پیشنماز در اقلیم کردستان، یکی از شعرای نامدار زن کرد در کردستان عراق را که شعری از یک مرد را فقط تفسیر کرده بود به سنگسار محکوم کرده بودند. خوش بختانه این حکم احمقانه با درایت و شعور بالای سیاسی رهبر محترم اقلیم کردستان نه این که اجراء نشد، بلکه او پیشنهاد داد، اگر آن ملاها فتوایشان را پس نگیرند، ماهی صدهزار دینار جیره پیشنمازی، قطع شود! جالب است که از آن روز تا کنون، پیشنمازی جرأت نکرده که فتوا بنویسد. نه از ترس زندان و شکنجه و غیره چون این چیزها برای چنین کاری وجود ندارد، بلکه فقط برای طمع معادل صد دلار آمریکائی در ماه. یعنی دین آنها فقط صد دلار آمریکائی ارزش دارد، نه بیش! ))
خانم شنوی محمدی با ترجمه ی متنی و انتشار آن در سایت کردانه و وب سایت بیان بدون توجه به فلسفه ی احکام و متن آیات قرآنی و شرایطی که در آن احکام نازل گردید ه است و ... اینگونه یکی از مسائل شرعی را به سخره می گیرد :
"همسر عزیزم ... ای آراسته ترین(زیباترین) مردجهان برای من، بسیار علاقه دارم که شوهر دیگری برسرت بیاورم، مانند خیلی اززنان مسلمان که دارای دوشوهر یاسه و یا زیادتر اند! و تنها من خودم چهار شوهر داشته باشم! آخر من چه چیزاز آنها کمتر دارم. منهم می خواهم مانند آنها باشم".
 آقای مسعود بارزانی آنچنان افراد
ضد دین را پر رو و گستاخ کرده است که آنان اخیرا در سایت کرد تایمز با انتشار مقاله ای به ظاهر علمی  با بهم بافتن آسمان و ریسمان به قرآن و اسلام و پیامبر اسلام توهین می کند آنان می نویسند :

(( تمام تاریخ اسلام که در مورد نزول قرآن و جمع آوری آن مطلب می نویسد همگی ساختگی و جعلی است که بر اساس نقل هائی بدون سند و بی ریشه بعد از دهها سال از ظهور اسلام نوشته شده است هدف از این نوشته های ساختگی آن است که محمد را به مقام خدائی نزدیک کنند و بشود یک فرد خاص و ویژه و نیز موجب بزرگ کردن اسلام و با ارزش نمودن قرآن به شیوه ای ویژه شود))

اینجانب ( علی پور ) به سهم خود خشم و انزجار خود را از اقدامات انجام شده در کنف حمایت اقلیم کردستان اعلام داشته و خواهان مجازات عاملین و توهین کنندگان به اعتقادات میلیاردها مسلمان هستم .

علمای کردستان عراق را چه شده است که اینگونه مسائل را می بینند اما از شدت خشم و عصبانیت قلبشان از حرکت باز نمی ایستد چگونه است توهین به قرآن و رسول خدا در مناطق تحت نظر علمای بزرگوار حلبچه و خانقین و بیاره وسلیمانیه که همواره تربیت کننده ی طلاب علم دینی و سر آمد دین مداری بوده اند انجام می شود اما دم بر نمی آورند .

بزودی مقاله ای با زبان کردی در این خصوص در آدرس : كورده واری و ریكخراوه مه زهبیه كان

خواهم نوشت 

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :