تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قسمت هفدهم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

ساراماگو پرتغالی کمونیست که معمولا جملات نیش داری علیه مذهب و مقدسات می گوید گفته است : منشأ اشتباهات ندانستن نیست بلکه اعتقادات کورکورانه است .
انتقاد کرده اند که چرا از جملات افراد بی دین و یا غیر مسلمان استفاده می کنم
این کار بدلایلی است که یکی از این دلایل این است که عده ای که خود را  مسلمان می نامند جملات افراد غیر مسلمان را بخوانند شاید خجالت کشیده و دست از کشتار و تجاوز و دزدی بردارند
از هر کس سؤال می کنید که چرا فلان دین را دارید و یا چرا پیرو فلان مذهب هستید می تواند چندین ساعت در مزیت مذهب و دینش برای شما سخنرانی کند و می تواند دهها مقاله بنویسد و در بطلان مذهب و دین های دیگر هزاران استدلال ارائه کند همه معتقدند دیگری در انتخاب مذهب دچار  اشتباه شده است  و همه می گویند آن ها از روی تحقیق و درایت مذهب شان را برگزیده اند اما دیگران نه ؟؟!! 
مگر می شود آیا همه ی ادیان حق است ؟
آیا هر دینی بهره ای از حق برده و بخشی از آن حق است ؟

و یا همه باطل است و هیچ حقی وجود ندارد ؟
آیا دنیا و دین و فلسفه و منطق و.. خواب و خیالی بیش نیستند  ؟

مفتی زاده ی بیچاره گیج شد و گفت مگر انسان چند سال می تواند عمر کند اگر پانصد سال هم عمر کند نمی تواند تحقیق کند و راه حق را انتخاب کند .
ظاهر امر هم نشان می دهد که راست می گوید چون برای اینکه اسلام را بشناسد باید عربی یاد بگیرد و مسلط شود و سپس تحقیق کند هنوز نصف این داستان را تمام نکرده که صد تا کفن پوسانیده است تازه این فقط یک دین است بقیه ی مذاهب و ادیان پیش کش
با این تفاصیل راه شناخت و پیداکردن دین حق چیست ؟

وقتی آن کمونیست بی دین می گوید که منشأ اشتباهات اعتقاد کورکورانه است ما بدمان می آید
مفتی زاده چرا اشتباه کرد ؟ چون نمی توانست بپذیرد زنجیرهای به ظاهر مقدسی را می پرستد  که فکر او  را اسیر کرده و ذهنش را مختل کرده است او نخواست اعتقادات کورکورانه اش را کاملا کنار بگذارد چون زنجیر ها نمی گذاشت . او به اشتباه فکر می کرد برای شناخت یک مذهب حتما باید جزئی ترین موضوع آن مذهب را هم تحقیق کرد بعد ردش کرد و یا آن را پذیرفت . خوب معلوم است این حرف غلط است مثلا کسی در مورد حرام بودن یا نبودن گوشت خرگوش تحقیق بکند یا نکند واقعا راه شناخت دین و مذهب حق این است که حیض چیست و استحاضه کدام است ؟ من به جرأت می گویم اگر کسی تعصب را کنار بگذارد ( واقعا کنار بگذارد نه اینکه ادعا بکند ) حداکثر دو سال برای شناخت کامل و بدون هیچ ابهامی در شناخت دین و مذهب حق در بین تمام ادیان جهان فعلی کافیست .
من بارها از مارتین لوتر انتقاد کرده ام و گفته ام که او مروج مسیحیت صهیونیستی است و او را مسبب بسیاری از کشتارهای قرن حاضر دانسته ام اما یک کار مارتین لوتر شایسته ی تمام مدال های دنیا است :
 (  وقتی در قرون وسطا کشیشان بهشت را به مردم می فروختند لوتر بشدت ناراحت می شد هر چه برای مردم توضیح می داد این کار احمقانه است مردم حرفش را نمی شنیدند و او را مسخره می کردند و او را بی دین می نامیدند او روزی فکری کرد و به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:
قیمت جهنم چقدره؟ کشیش گفت ما جهنم نمی فروشیم چون قیمتی ندارد لوتر اصرار کرد که جهنم بی ارزش را به او بفروشد و جهنم را در مقابل سه سکه از کشیش خرید از کشیش سند آن را هم گرفت
به میدان شهر رفت و فریاد زد: من تمام جهنم رو خریدم این هم سند آن است و هیچ کس را به آن راه نمی دهم.
دیگر لازم نیست بهشت را بخرید چون من هیچ کس را داخل جهنم راه نمی دهم. )
به این خبر دقت فرمائید :
( بر اساس  خبر یکی از روزنامه های غربی یازده و نیم درصد مرم سوریه در این 5 سال قربانی شده اند تقریبا تمام زیر ساخت ها نابود شده است و 470 هزار نفر کشته شده اند . )
همه ی اینها بنا به اعتقاد انجام دهندگانش در راه خدا انجام گرفته است تمامی تجاوزهائی که به هزاران زن مسلمان و غیر مسلمان صورت گرفته است مصادره ی اموال صدها هزار مسلمان همه و همه فی سبیل الله بوده است . حتما آن جوانی که مادر خود را اعدام کرد از همه مخلص تر بود .

آن جوان که در فرانسه یا آمریکا در کمال آسایش زندگی آرامی می گذراند اکنون به خیال خود با شناخت کامل اسلام همه ی این آسایش و آرامش ظاهری را فراموش کرده و آمده است تا به پیروزی نهائی اسلام در جنگی که بر اساس حدیث  دابق پیش خواهد آمد مشارکت کرده و اسلام را یاری کند . اکنون ما انتقاد می کنیم که او به زنان ایزدی تجاوز می کند برای او دهها زن بسیار زیبا تر از زنان ایزدی در محل زندگی خود و در کمال آرامش وجود داشت پس او برای تجاوز و قتل نیامده است بلکه اگر این کارها را انجام می دهد به این دلیل است که این کارها از نظر او به پیروزی اسلام کمک می کند ، انجام می دهد چون از نظر او  دستور اسلام است .
وقتی در خصوص مفتی زاده مطلب می نوشتم دوستی از طرفداران کاک احمد می گفت مگر ما عمل خطرناکی انجام داده ایم همه ی مردم کردستان شاهدند که کاکه ای ها مردمانی آرام و بی سر و صدا در حال خودسازی هستند و برای هیچ کس مزاحمتی ایجاد نمی کنند .
جناب مفتی زاده ای وقتی فردی راه حل به نام خدا ارائه می دهد و استنتاج شرعی می کند اگر علت هائی که موجب مشکل شده است را حل نکند حتما خطر وجود دارد وقتی به نام خدا و از دین خدا حرف می زند حرفش خواه ناخواه مقدس می شود و راهش خود بخود برای جانفشانی و کشت و کشتار زمینه دارد.
حتما افرادی پیدا خواهند شد که بخواهند در این راه مقدس خود را بکشتن بدهند و دیگران را بکشند . و حتما افرادی خواهند بود که از این امکان بالقوه سؤ استفاده بکنند ممکن است شما بگوئید که برداشت از سخنان کاک احمد نمی تواند منفی باشد مرد حسابی ملت از قرآن بد برداشت می کنند آن وقت شما می گوئید از سخنان کاک احمد امکان برداشت ناصواب وجود ندارد .
این خطر متوجه همه ی راههای زمینی که بخواهند خود را به نام خدا به مردم قالب بکنند هست .
حتما می پرسید قرآن که زمینی نیست ؟ من از کسی که این سؤال به ذهنش خطور کرد تعجب می کنم که خود می بیند اینهمه برداشت متضاد از قرآن وجود دارد اما باز بر حرف خود اصرار دارد وقتی از یک آیه ی سوره ی نساء یکی برداشتش تجاوز زورکی به زنان اسیر ایزدی است و دیگری برداشتش ازدواج با زنانی از ایزدیان است که از قبیله ی مشرک خود متنفر شده سپس فرار کرده و عاشق دین اسلام بشوند در نهایت به عقد مسلمانی در بیایند آیا سخن شما اصلا جایگاهی برای طرح دارد؟
پس راه چیست ؟ آیا در دین اسلام اشکال هست ؟ما دین را کنار بگذاریم ؟ یا دین را از حکومت بر حذر داریم ؟ 
از نظر نویسنده هیچ اشکالی در دین اسلام نیست و نیز با توجه به سیره ی رسول خدا در داشتن حکومت و نیز عدم امکان اجرای دستورات قرآن بدون داشتن حکومت جواب سؤالات بعدی منفی است .
یعنی دین باید حکومت بکند و دستورات دین در زندگی روزمره ی آدمیان اجرا شود پس اشکال کجاست ؟
باز بر می گردم به آن حر فی که همواره زده ام داعش معلول است آل یهود ( سعود ) معلول است فتواها هم معلولند وجود کتب با برداشت های عجیب و غریب و احادیث عجیب و غریب تر همه و همه معلولند  علت چیزی دیگر است اگر علت را پیدا کنیم و مشکل را حل کنیم امکان ندارد کسی بتواند از آیات قرآنی سؤ استفاده بکند و به میل خود ترجمه کند امکان ندارد با استفاده ی از احادیث جعلی اسلام را بدنام سازند .
اگر علت شناسایی شود و مشکل حل شود امکان ندارد به کسی ظلم شود . فعلا به این بحث در این قسمت هم پایان می دهم .
در پایان متذکر می شود تعدادی از دوستان تلفنی از بنده خواسته اند در خصوص انتخابات پیش روی خبرگان و مجلس موضعگیری کنم احتمال دارد اگر وقت بکنم در قسمت بعدی اینکار را بکنم
ادامه دارد   

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :