تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قسمت شانز دهم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

کمپین (آرش درمبخش) در فرانسه به قانون تبدیل شد بر اساس این قانون سوپرمارکتها و کلیه اغذیه فروشی ها حق ندارند غذائی که تاریخ اتقضایشان نزدیک است را دور بریزند بلکه باید آنرا به گرسنگان تحویل دهند . 

چند روز پیش در فضای مجازی عکسی منتشر شد که در آن عکس زن امداد گری را نشان می داد که دستان خود را خالکوبی کرده بود ضمناآن خانم فردی غیر مسلمان می باشد به همین دلیل حجابی هم نداشت از نظر ما پوشش زننده هم بود ، زن در حال آب دادن به یک پسر بچه ی گرسنه ی آفریقائی بود که در سن حداقل شش هفت سالگی دو سه کیلو بیشتر از تمام بدنش باقی نمانده بود (متأسفانه در این سایت هر بار بیشتر از 60 کیلو بایت نمی توان گذاشت و عکس فضای زیادی اشغال می کنند به همین دلیل نمی توانم از عکس زیاد استفاده کنم والا عکس را می گذاشتم ) با خود فکر کردم که اگر این زن و این پسر بچه ی گرسنه در نزد ما مسلمان ها بودند اولین فکری که به ذهنمان خطور می کرد استنتاج حجتی شرعی برای بهربرداری جنسی از زن و کودک بود و اینگونه اسلامی را که با خون دل توسط رسول خدا (ص) تثبیت و به ما برسم امانت داده شد را بدنام می کنیم برخی از ما ضد خدا ترین موجوداتیم که بدروغ خود را مسلمان می نامیم .با چه روئی خود را مسلمان می نامیم والله کمک به این افراد چیزی کم از نماز خواندن ندارد .  در جهانی زندگی می کنیم که بنا به اعلام سازمان های بین المللی حداقل یک میلیارد نفر گرسنه اند در هر شش ثانیه یک کودک از گرسنگی می میرد آن وقت تعدادی از افراد علی الظاهر مسلمان مانند سگان هار به جان هم و دیگران افتاده اند و از هیچ قتل و تجاوز و کشتاری رویگردان نیستند این تروریسم و اقدامات زشت، نه تنها در گروههای خشن بلکه به دولت ها نفوذ کرده تا جائی که فردی که خود را خادم حرمین شریفین می داند روزی که دهها نفر را در یمن نکشد شب خوابش نمی برد این است وضع ما . با وقاحت تمام هم خودشان را منجی جهان می دانند  ، تبدیل شده ایم به موجوداتی که مری داریم و روده ای که انتهایش یک آلت تناسلی برافراشته کنترل ناشدنی وجود دارد که سیری ندارد از قلب و مغز تهی هستیم همانگونه که کاغذی کاملا سفید از کوچکترین سیاهی خالی است . واقعیت این است که مسلمانی ، کمتر با تبلیغات و حرف و سخنرانی پیشرفت می کند بلکه عمل مسلمانان ، معرف اسلام است . مسلمان باشی یا مسیحی یا زرتشتی میزان رفتار های انسانی تو ست که معرف و مبلغ دینت است باید با عملت اسلام را تبلیغ کنید توکه آدم می کشی جنایت می کنی به زن مردم تجاوز می کنی اموال مردم را می دزدی و می گوئید همه ی اینها را خدا دستور داده شک نکن که نه تنها بیشتر از خدا ناباوران به اعتقادات توحیدی ضربه می زنید  بلکه بسیار فراتر از افراد ضد خدا ضربه می زنید و کاملا در جبهه ی شیطانید حتی بیشتر از شیطان به اسلام ضربه می زنید  .
سعی می کنم گاهی از غیر مسلمانها سخن نقل کنم شاید آنهائی که حوصله ی فکر کردن ندارند با این واژه ها عمق فاجعه ای که گریبان اسلام را گرفته درک کنند جورج برنارد شاو می گوید :
(زمانی که «دلمان می‌خواهد» چیزی را باور کنیم ناگهان همه‌ی استدلال‌هایی که به نفعِ آن چیز هستند پیش چشممان می‌آیند و نسبت به استدلال‌هایی که علیه آن چیز هستند کور می‌شویم. )
شاید ما دلمان می خواهد مردم بکشیم به زن مردم تجاوز کنیم بی عفتی کنیم اموال مردم را غارت کنیم به همین دلیل است که همه ی دلیل ها را که منجر به این اقدامات می شوند می پذیریم .
حال اگر دلمان قتل و عارت و تجاوز نخواهد دیگر آن اقدامات اتفاق نخواهد افتاد ؟ خیر اگر دلمان جنایت نخواهد تجاوز نخواهد و نسبت به آن اعمال نظر مثبت نداشته باشیم آن وقت نسبت به چیزی که سالیان درازی است به آن اعتقاد داریم شک خواهیم کرد و از خودمان خواهیم پرسید چرا ؟ به دیگر سخن انسان بودن آدم بودن به ما کمک می کند تا به سمت علت ها پیش برویم و کمتر به معلول بپردازیم . در آن صورت می دانیم که داعش و ملک سلمان و این تیمیه معلولند هیچ گاه مانند آن روحانی که نقل قولی را در چند خط پایین تر از او آورده ام نمی گوییم :

((مدیر عام الاوقاف فی دار الافتاء الشیخ هشام خلیفة أكد فی اتصال مع "النهار" أنه لا یوجد "جهاد نكاح" فی الإسلام ، فمنذ 40 سنة وأنا أقرأ فی كتبنا ومراجعنا ، لم أرَ هكذا مصطلح الذی تم اختراعه حدیثاً لمصالح تهدف))
جناب هشام خان اگر نیست پس چرا هست ؟ پس چرا اجرا می شود ؟ اگر شما چهل سال است مطالعه می کنید و در کتب و مراجعت ندیده اید پس این افراد چ می گویند ؟ انکار ، فایده ندارد بلکه باید قبول کرد و دنبال راه چاره بود . این افراد از منفذی برای اینگونه فتواها استفاده کرده اند آن منفذها چیستند و چرا بوجود آمده اند؟
آقای کارل هیلتی می گوید:(سواد از طریق خواندن بدست نمی آید بلکه از طریق اندیشیدن در آنچه که خوانده ایم بدست می آید )
هنگامی که کتابی خوانده می شود اگر زنجیرهای که برایمان  مقدس شده اند ما را اسیر نکرده باشند و بتوانیم فکر کنیم متنی که می گوید تا می توانی بکش ، تا می توانی تجاوز کن را اگر پاره نکنیم و با صفحاتش شیشه پاک نکنیم  حداقل به بایگانی می سپاریم.
مهاتما گاندی می گوید : ( انسان بودن خود به تنهائی دینی است که پیروان چندانی ندارد )
همه ی ما بهتر است بدانیم  اگر بعد از تربیت شدن توسط مذهبی بتوانیم انسان باشیم احتمال اینکه مردم بپذیرند مذهبمان درست است وجود دارد در غیر این صورت و اگر به صورت سیستماتیک به نام مذهبی اعمال ضد انسانی انجام دادیم مطمئن باشید اگر در آن مذهب  اشکال جدی وجود نداشته باشد حداقل منفذی نامناسب و قابل سؤاستفاده وجود دارد .
بر گردیم به بحث :
برخی از متفکرین و رهبران اهل سنت  در برخورد با موضوع جهاد نکاح به جای اینکه به فکر حل موضوع باشند در صدد انکار و یا عنوان کردن موضوع متعه در شیعه بودند

( كلام خلیفة أكده القیادی فی "هیئة العلماء المسلمین "الشیخ سالم الرافعی حیث قال فی اتصال مع "النهار" "لا یوجد فی الشرع الإسلامی جهاد نكاح" . واستبعد أن "یكون مطبقاً سواء فی سوریا أم فی " متهماً حزب الله بترویج هذه الاشاعات " لتشویه صورتنا، لأن لدیهم "نكاح المتعة" )
این در حالیست که در همه ی کشورها موضوع جهاد نکاح کاملا مشهود شده و رسانه ها به آن پرداخته اند روزنامه النهار کویت می نویسد :

تونس عمان - الوكالات: أعلن مفتی الجمهوریة التونسیة الشیخ عثمان بطیخ أن «16 فتاة تونسیة تم إغرائهن وإرسالهن إلى سوریة من أجل جهاد النكاح». وقال الشیخ عثمان بطیخ فی مؤتمر صحافی اول من أمس إن «جهاد النكاح هو فساد أخلاقی وتربوی وبغاء وإن 16 فتاة تونسیة تم التغریر بهن لاستغلالهن جنسیاً فی سوریة تحت مسمى جهاد النكاح، من قبل مقاتلین اسلامیین یحاربون الجیش السوری»
مگر می شود در عصر ارتباطات چیزی را که مانند خورشید عیان است کتمان کرد .
ادامه دارد

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :