تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قسمت پانزدهم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

( در گفته ای که منسوب به تیمور لنگ است می گویند از او پرسیدند :
چگونه در كشور پهناور خود امنیت ایجاد نمودید تا جائی که  زنی با طبقی از جواهرات طول كشور را طی می‌كند؛ كسی به او تعرضی نکرده و جسارتی نمی‌كند؟
تیمور  می‌گوید: در هر شهری که دزدی دیدم ،، گردن داروغه را زدم!! )
در خصوص اینکه این جمله از تیمور لنگ هست یا نه و دیگر سؤآلات در خصوص صحت این نقل نمی خواهم قضاوت کنم اما این جمله را نقل کردم برای اینکه بگویم اگر کسی معلولی را از بین ببرد یک شخص مفلوک و بی اراده را حذف کرده است یا شاخ و برگی را از درختی تنومند زدوده است معلوم هم نیست که آیا این از بین بردن شاخ و برگ همانند هرس درخت عمل نکرده و موجب رشد آن نشود . دهها سال دیگر می گذرد جریان داعش در تبلیغات فراوان آل سعودها و دیگر افراد و جریان های منحرف تحریف شده و از آنان قهرمانانی بی بدیل می سازند و احزاب جنایتکار و هوسران را احزاب شهیدی معرفی خواهند کرد که در راه اسلام فداکاریها کرده اند درست مانند اتفاقی که اکنون برای رژیم شاه در ایران در حال شکل گرفتن است .

جریان ضد اسلام با تبلیغات گسترده در حال باوراندن این موضوع است که شاه ایران خادمی بی بدیل بود این اتفاق در خصوص داعش و دیگران نیز خواهد افتاد اگر به ریشه ها توجه نشود. تنها راه مقابله با پدید آمدن داعش ها در آینده یافتن ریشه ها و خشکاندن است و الا اگر به چهار تا مانند آل سعود ، ابن تیمیه ، ابن وهاب و جبهه النصره و.. اکتفا شود اتفاقی نخواهد افتاد و چیزی عوض نخواهد شد باید تلگنرها زده شود باید مردم را به فکر واداشت و پرسید که چرا این مسائل پیش می آید؟ اگر گفتن علت ها سنگین و ثقیل است حداقل باید معلول ها با معرفی آن به عنوان معلول و تأکید بر اینکه اینان معلولی بیش نیستند  را نام برد باید به مردم گفت نه تنها صدور فتوای جهاد نکاح بلکه خود آن مفتی نیز معلولی بی اراده است . حتی اگر نتوان سخن نهایی را زد و لی باید ثابت کرد همه ی این اتفاقات تنها معلول است و این اتفاقات در آینده نیز تکرار خواهد شد چون ریشه وجود دارد همان منابعی که در مذهب وجود دارد و باعث شده است که یک مفتی با استفاده از آن فتوای جهاد نکاح صادر کند همان منابع در آینده نیز همین نقش را ایفا خواهد کرد و مجددا فتواها صادر خواهد شد و مجددا جهادهای نکاح فراوانی در راه است شاید بگویید که وجود آن منابع علت است البته که نه ، خود آن منابع نیز معلولند،معلولند، معلول ، 
اگر فتح قله ای همانند اورست برای منِ پیر و فرتوت و ناتوان ممکن نیست زدودن خار وخاشاک و رفلکتورهای منحرف کننده و معرفی و شناساندن آن چیز هائی که موجب مصون ماندن علت می شود تا اندازه ی کمی ممکن است. باید پوشش های فریبنده ی فراوانی که برای محافظت از علت اصلی و سالم نگهداشتن آن طراحی شده است را یکی یکی معرفی کرد .  
بر گردیم به بحث قبلی : تلاش زیادی شد تا موضوع جهاد نکاح انکار شود حتی الازهر نیز به این تلاش ها پیوست و سعی کرد بگوید ( ما که شیعه نیستیم متعه داشته باشیم جهاد نکاح دروغی بیش نیست ) اما موضوع بقدری صحیح و غیر قابل انکار بود که در کنار گوش الازهر نیز رسانه ها شروع کردند به نوشتن، یکی از این موارد در المصری الیوم  اتفاق افتاد به این آدرس : http://www.almasryalyoum.com/news/details/466402
جالب است که این رسانه موضوع را از زبان رسانه های کویت بیان می کند :

إعلامی كویتی: «داعش» یطالب أهالی الموصل بتقدیم غیر المتزوجات لـ«جهاد النكاح»

در این صفحه به طور دقیق اجباری بودن موضوع جهاد نکاح  برای اهالی موصل شرح داده می شود و می نویسد که دولت اسلامی ( داعش ) گفته با متخلفین از این دستور برابر قوانین شریعت عمل خواهد شد .

تداول ناشطون على مواقع التواصل الاجتماعی مقطع فیدیو للإعلامی الكویتی، محمد الملا، ومقطع من برنامجه «الكویت والناس»، أظهر فیه منشور لـ«تنظیم الدولة الإسلامیة فی العراق والشام»، «داعش »، یطالبوا فیه أهالی الموصل تقدیم الفتیات غیر المتزوجات للمشاركة فی جهاد النكاح : « نطالب أهالی هذه الولایة بتقدیم النساء غیر المتزوجات لیقمن بدورهم فی جهاد النكاح لإخوانهن المجاهدین فی المدینة، ومن یتخلف سنقیم علیه الشریعة وتطبیق قوانین الشریعة».
یعنی اینکه هم مصریان و هم کویتیان به دلیل بر ملا شدن موضوع زبان به اعتراف گشوده اند  موضوع جهاد نکاح اصلا قابل انکار نیست در شبکه های انگلیسی زبان نیز این موضع باز تاب بی سابقه ای یافت بگونه ای که اگر کلمه ی jihad nikah جستجو شود صفحات بسیار زیادی خواهید یافت که به این موضوع پرداخته اند وقتی گروههای تکفیری با این واقعیت آشنا شدند که مخفی کردن موضع جهاد نکاح غیر ممکن است به تدریج این موضع رسمی شد و حتی متأسفانه پا را از آن نیز فراتر گذاشت و به موضوعاتی چون جهاد لواط و جهاد نکاح با محارم نیز کشیده شد که شاید در آینده به آن پرداختم قبیح بودن و تنفر آمیز بودن دو موضوع اخیر آنقدر زیاد است که آدمی از پرداختن به آن نیز متنفر است . اگر توانستم و خودم را قانع کردم در آینده  در این دو خصوص نیز خواهم نوشت .
اکنون دیگر کمتر بحث در خصوص صحت موضوع جهاد نکاح است بلکه اگر افرادی به مخالفت بر می خیزند صادر کنندگان فتوا را متهم می کنند .
حسین بن احمد السراجی طی مقاله ای این فتوا را ساخته و پرداخته ی هنجارشکنان نامید و گفت این فتوا که از جانب هنجارشکنان صادر شده است هم به اسلام ضربه می زند و هم مسلمانان را شهوت پرست معرفی می کند .
جادالله صفا به شدت به شیوخ وهابی توهین کرد و آنان را به دلیل صدور این فتوا شیوخ فحشا نامید او گفت تا کی باید در مقابل این فتواها سکوت کرد چرا باید به نام اسلام به نوامیس ما تجاوز شود خانم سلما علامی الرقی از رهبران جنبشی در تونس گفت فتوا لکه ننگی برای تونس است در اثر این فتوا وضعیت زنان در تونس  دچار پس رفت شده است .
او همچنین گفت اگر این فتوا اینگونه در میان زنان تونس اثر گذار باشد تونس به عقب مانده ترین کشور از حیث زنان بدل خواهد شد .

ادامه دارد

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :