تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قسمت هشتم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

امیر کبیر جمله ای معروف دارد که ذهن من را خیلی به خودش مشغول کرده است او در زمانی که به تبعید برده می شد گفت : ( اول فکر می کردم مملکت وزیر دانا می خواهد بعد فکر کردم شاه دانا می خواهد اما اکنون می فهم ملت دانا می خواهد ) براستی امیر کبیر بسیار دیر فهمید.
بنده در ابتدای کارم بر علیه جریانات منحرفی که به نام دین مشغول به فعالیت هستند برای هر سخنرانی که دعوت می شدم اگر می توانستم قبل از اینکه دعوت کننده گوشی تلفن را بگذارد با گذر از زمان یا قالیچه سلیمان یا با هر وسیله ی دیگر ، خودم را می رساندم اما اکنون این روند بسیار تغییر کرده و تقریبا بنده به هیچ سخنرانی نمی روم یکی از دوستان در بخش نظرات چرائی همین تغییر رویه ی من را پرسیده بود شاید اکنون فرصت خوبی برای اشاره کردن به یکی از کوچکترین دلایلی  باشد که موجب تغییر رویه شده است البته فقط اشاره ی گذرا را با جملاتی غیر صریح بیان می کنم وقتی در یکی از سخنرانی های سنندجم شخص مطلع از امور مذهبی حاضر در جلسه به ابن تیمیه گفت شیخ الاسلام و هر چه توضیح می دادم که نظریات او بنیاد اسلام را بر باد می دهد طرف بدون هیچ جوابی تنها  کلمه ی شیخ الاسلام را تکرار می کرد انگار فقط یک اصطلاح را حفظ کرده است  وقتی در سخنرانی مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز شخصی دارای اطلاعات مذهبی از محمد بن عبد الوهاب طرفداری کرد و برخی دیگر هم از او طرفداری کرده و تعدادی هم ساکت شدند بگونه ای که من هیچ طرفداری نداشتم  جالب است که آنها نه تنها برای ادعاهایشان هیچ دلیلی نمی اوردند بلکه شلوغ می کردند تا سر و صدا از رسیدن صدای من به دیگران جلوگیری کند و حتی فرد نزدیک به من ( از اقوام بنده بودند ) در جلسه به هر دلیل  ساکت بود من فکر کردم باید به مردم رجوع کرد .  اما در مبحث وهابیون و تکفیری ها مشاهده کردم که دو قشر بیشترین تقصیر را دارند یکی از آن دو قشر با تبلیغ ایدئولوژی تکفیری و یا سکوت در برابر مبلغان آن ایدئولوژی جاده صاف کن اقدامات جنایتکاران به نام اسلام می شوند و قشر دوم با تأمین نیروی انسانی داعش از اضمحلال آن جلوگیری می کنند پس براستی چه کار باید کرد ؟

حال که با جمله ای از امیر کبیر شروع کردم جمله ای از ساراماگو ی ضد مذهب نیز بگذارم او می گوید : ( اگر نمی توانید انسان خوبی باشید حداقل حیوان کثیفی نباشید ) و آقای اینگرسل ندانم گرا می گوید : ( شگفتی در این است آنان که خدا را دوست داشته اند کمترین علاقه ای به انسان نداشته اند ) که البته این جمله ی آقای اینگرسل کاملا غلط است چون انسان های بزرگی مانند موسی ، عیسی ، محمد و... (درود خدا بر آنها باد )  را ندیده که بفهمد عشق و علاقه ی آن انسان های خدا پرست به مردم تمامی نداشته است . اما در هر صورت متأسفانه تبلیغات آدم های بدی که خود را پیرو خدا و آن پیامبران می نامند آنقدر شدید است صدای چکا چک شمشیر هایشان و غرش سلاح های مرگبارشان به قدری قوی است که آقای اینگرسل صدای پیامبران را نمی شنود .
شاید این جمله ی دکتر شریعتی ما را بیشتر رهنمون سازد :

'ﺍﺯ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻮﺩﻧﻢ ﺷـــــﺮﻡ ﻣﯿﮑﻨﻢ!! ﮔﺎﻫﯽ ﻣﯿﺨــــﻮﺍﻫﻢ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻧﺒﺎﺷﻢ! ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﯼ ﺑﺎﺷﻢ ﭘﺎ ﺭﻭﯼ ﯾﻮﻧــــﺠﻪ ﻫﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ!

ﺍﻣــــﺎ ﺩﻟـــــﯽ ﺭﺍ ﺩﻓﻦ ﻧﮑﻨﻢ!

ﮔﺮﮔﯽ ﺑﺎﺷﻢ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﺪﺭﻡ ﺍﻣــــﺎ ﺑﺪﺍﻧﻢ، ﮐﺎﺭﻡ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﺫﺍﺕ ﺍﺳﺖ، ﻧﻪ ﻫـــــﻮﺱ!

ﺧﻔﺎﺵ ﺑﺎﺷﻢ، ﮐﻪ ﺷﺒﻬﺎ ﮔﺮﺩﺵ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﭼﺸﻤﻬﺎﯼ ﮐﻮﺭ

ﺍﻣﺎ ﺧـــــﻮﺍﺑﯽ ﺭﺍ ﭘﺮﭘﺮ ﻧﮑﻨـــﻢ! ﮐﻼﻏﯽ ﺑﺎﺷﻢ ﮐﻪ ﻗﺎﺭﻗﺎﺭ ﮐﻨﻢ....

ﺍﻣﺎ ﭘﺮﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﺭﻧﮓ ﻧﮑﻨــــﻢ ﻭ ﺩﻟﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﺪﺳـــﺖ ﻧﯿﺎﻭﺭﻡ!

ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﯿﻢ ﺷﺎﯾـــﺪ...

ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﺗﻮﻫﯿــــــﻦ... ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ "ﺍﻧﺴــــﺎﻥ" ﺧﻄﺎﺏ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ!! 

اما باید گفت آقای شریعتی شما زود رفتید و ندیدید که کار از دریدن کسی و یا دفن کردن دلی و یا پرپر کردن خوابی و یا رنگ کردن پر  گذشته است اکنون دیگر به بچه ی چهار ساله اجازه ی زندگی نمی دهند و سپس به این گرفتن زندگی از طفلی معصوم افتخار می کنند دیگر دختران دم بخت را آماج تهاجم دهها آلت تناسلی قرار می دهند تا دیگر در جامعه اش نتواند سر بلند کند  کی فکر دل آن دختر را می کند . رنگ کردن پر برای فریفتن دیگر مسخره ترین کار است وقتی اسلحه داری بزور هر کس را به هر کار وامی داری چرا فریب بدهید ؟

اما با آخرین جمله ات موافقم که حیوانات وقتی بخواهند به هم توهین کنند همدیگر را انسان خطاب می کنند .

مجددا به بحث تعداد انکشت شمار از  افرادی که برای بردن آبروی اسلام از اقصی نقاط جهان آمده اند و علی الظاهر به اسلام گرویده اند و در حال بیشرمانه ترین جنایات به نام اسلام هستند دقت کنید :

مارکو کارگزار کلیسای کاتولیک ساکن ایالت وستفالن آلمان که ۱۷ سال داشت به عقاید افراطیون گروید،  و برای پیوستن به داعش عازم سوریه شد.

آیا نباید به اهداف این افرد شک کرد ؟ چگونه است که اینان که به ظاهر از طریق تحقیق به اسلام گرویده اند وجهه ی مهربانیت اسلام را ندیده اند و از اسلام کشت و کشتار را یاد گرفته و عاشق دینی شده اند که در باورهای غلط آنان دستور به کشتار و تجاوز صادر می کند ؟ آنان که مهربانی را آموخته اند چگونه به یکباره به ایدئولوژی معتقد شدند که می گوید بکش غارت کن تجاوز کن برای اینکارات هم در دنیای عقبی پاداش دارید ؟

نموش جوان فرانسوی ۲۹ ساله با ریشه های الجزایری، نخستین تروریست داعشی بود که وقتی از سوریه به اروپا بازگشت، عملیات تروریستی فجیعی در وطن خود یعنی فرانسه پیاده کرد: ۲۴ مه امسال بود که او با یک کلاشینکف در مقابل موزه یهودیان شهر بروکسل به چهار نفر شلیک کرد. وی پیش از این مدت هفت سال به جرم دزدی و رانندگی بدون گواهینامه در بازداشت به سر می برد که در همانجا به شبکه های ترور وصل شد و بلافاصله بعد از آزاد شدن از زندان در سال ۲۰۱۲ جهت آموزش دیدن، به سوریه سفر کرد.

به این تصویر دقت کنید :


این تصویر زیبا در ابتدای معرفی شخصی به نام شکیر ۳۰ ساله معروف به «ابوشاهد» توسط یکی از سایت های غربی گذاشته شده او تا قبل از پیوستن به داعش و بریدن سر انسان ها و بستن آدم های زنده به ماشین و کشیدن ایشان تا زمانی که بمیرند در روستای کوهستانی پیرنه در فرانسه زندگی آرامی داشت . این عکس یک مفهوم دارد و آن اینکه اسلام از یک آدم که گله ها را دل طبیعت زیبا می چراند و با آنها مهربانی می کرد و برایشان نی میزد کسی ساخت که حتی به همنوعان خود نیز رحم نمی کرد .
آقای آندره پاولین می گوید :
"من یك نوجوان كاملاً عادی بودم كه در كانادا بزرگ شده. قبل از این كه به سوریه بیایم، عاشق ماهیگیری و هاكی روی یخ بودم. من افراطی نیستم!"
معنی این جملات این است :  اسلام فردی  را که بزرگترین گناهش گرفتن ماهی از آب و تفریحش هاکی روی یخ بود به انسانی بدل کرد که هر چ موجود زنده است می کشد و اگر قبلا یخ زیر پایش بود اکنون یخ بدرون قلبش رسوخ کرده است . 
اینهمه غرب را متهم کردیم که علیه اسلام نقشه دارد ، طراحی می کند ، داعش دست پرورده ی خودشان است و...
که البته هم ی این حرفا به جای خود درست اما یک سؤال آیا واقعا یک آدم سالم می تواند این کارها را بکند :
.


آیا تردید دارید که این آدم های آدم خوار داعش، مسخ شده اند آیا می توان شک کرد اینان از عقل پیروی نمی کنند و با عقل کاملا قهرند ؟


آمریکا هم سر مست از این اقدامات جنون آمیز فورا به استقبال این اعمال رفت و با بزرگنمایی آن را به دین ربط داد دانشگاه هاروارد در مطالعه جدیدی که  آن را بر روی پایگاه رسمی خود منتشر نمود، نوشت طبق فتوای داعش « می توان  اعضای بدن کافران را خورد ، حتی اعضایی که با برداشتن آن شخص جان خود را از دست دهد این عمل بر اساس فتاوی قدیمی مفسرین قرآن است »

گفته می شود : عبدالله المحیسنی" یکی از مفتی های عربستانی، گفته است : جنگجویان مسلح می توانند اعضای بدن دشمنان خود را تکه تکه کرده و آن را بپزند و بخورند!

اینهم لینک دانلود قتل عام کودکان توسط داعش کدام انسان که هویت وقلب و احساس  یک انسان در درونش باشد چنین کاری می کند چرا ؟دانلود فیلم با لینک مستقیم

ادامه دارد  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :