تبلیغات
بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده - نقش حوادث اخیر در آینده ی اسلام قمست پنجم

بررسی اعتقادات وهابیت و سلفیت و مفتی زاده

در ابتدای امر توضیحی در خصوص مطالبی که در قسمت قبل ارسال کردم بدهم هر قسمت از مطالب که ارسال می شود تنها می تواند 60 کیلو بایت باشد به همین دلیل عکس ها کوچک شده اند تا بتوان مطالب بیشتری ارسال کرد . برای رفع این مشکل می توانید کلیه ی عکس ها در هارد دستگاهتان ذخیره سپس بزرگتر کنید و نگاه کنید البته همه ی عکس های فوق در اینترنت نیز موجود است که می توانید با جستجو به همه ی آنها دست بیابید . سعی می کنم من بعد عکس ها کمی واضحتر باشد.
مطالب قسمت پنجم را با دوخبر شروع می کنم :
این دو خبر در وب ها و سایت های انگلیسی منتشر شده است بر اساس اولین خبر:  ( جوانی 25 ساله مقیم فرانسه که خود را هوادار داعش معرفی کرده است پدر خود را سر برید وقتی دلیل این کار را از او می پرسند جواب می دهد که پدرش دقیقا تمام دستورات دین اسلام را رعایت نمی کرده است . به همین دلیل او را مستحق سربریدن یافته و اقدام نموده است )
دومین خبر که منبع اولیه ی آن دیلی تلگراف است : فردی به نام ابوعبدالله که به تازگی صفوف داعش را ترک کرده است و از محافظان فرماندهان داعش بوده  از جنایات بیشمار سران این گروه سخن گفته است او در تشریح یکی از این جنایات گفت  صدام جمال از فرماندهان داعش خانواده ای آواره ی سوری تبار را احضار کرد سپس فرزندان این خانواده را به ترتیب در جلو دیدگان پدر و مادرش سر برید اولین فرزندی که سر بریده شد سیزده ساله بود .

دشمنان اسلام تحت هیچ شرایطی و با میلیاردها دلار هزینه هم نمی توانستند ضربه ای که اینگونه اعمال به حیثیت اسلام می زند را ایجاد کنند مگر میشود هر فردی که اندکی یا حتی بسیار زیاد به آیات قرآن و احادیث مسلط باشد حکم اعدام و سر بریدن صادر کند . اینکه حکم اعدام در اسلام هست جای تردید نیست البته که این حکم وجود دارد اما این احکام در اسلام توسط قاضی و پس از محاکمه و دفاع شخص از خود، قابل صادر کردن است و سپس برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در صدور حکم،باید مجددا حکم در مراجعی بالاتر و توسط گروهی از کارشناسان امر قضاوت بررسی شود نه اینکه هر فردی بتواند در هر مکان حکم اعدام صادر و اجرا کند ضمن اینکه کجای اسلام داریم که بچه ی سیزده ساله را سر ببرند و یا کسی را به دلیل عدم پایبندی دقیق به احکام اسلام سر ببرند .
رسول خدا (ص) با زحمات فراوان دینی را تحویل داد که همه ی ما از داشتن آن به خود می بالیم اما این افراد در حال بر باد دادن همه ی زحمات کشیده شده برای این دین بزرگ هستند.
موضوع تجاوز داعشی ها به زنان  ودختران هیچ حد و مرزی نمی شناسد و این افراد که دچار بیماری های روانی جنسی هستند به هیچ وجه ارضاء نمی شوند از هر بهانه ای برای این کار استفاده کرده و نوامیس مسلمین و غیر مسلمین را مورد تعرض قرار می دهند در این راه مراکز افتای این گروه نیز به کمک شان شتافته است روزنامه ها و شبکه های خبری آمریکا مشعوف از اقدامات زشت افرادی که آنان را نیروهای خلافت اسلامی می نامند با تأثر ظاهری از تجاوز سیستماتیک به زنان ایزدی خبر دادند روزنامه نیویو رک تایمز نیز به جمع رسانه های مطرح دیگر پیوست و نوشت داعش به طور وسیع و برنامه ریزی شده به زنان ایزدی تجاوز کرده است .

روزنامه “فرانس پرس” نوشت: بر‌اساس اعلام “زیاد شامو خلف” عضو سازمان حامی زنان عراق، زنان ایزدی پیش از آزادی توسط تعدادی از عناصر داعش مورد تجاوز دسته‌جمعی و علنی قرار می‌گرفتند.
یک مقام مسئول در سازمان ملل متحد اعلام کرد؛ (داعش افرادی را که قربانی شهوترانی نیروهایش می شوند به ترمیم چند بارۀ بکارت پس از هر ازدواج اجباری وادار می‌کند. بانگورا به روزنامه انگلیسی ایندیپندنت گفت: داعش  دختری را ۲۰ بار به انجام جراحی برای ایجاد مجدد بکارت وادار کرده است و من تاکنون  ده ها نفر از قربانیان خشونت جنسی مشابه او دیده ام.  در عراق و سوریه، خشونت جنسی را در سطح گسترده و به شکل سازمان‌یافته و با روش های جدید اجرا می شود. به گفته وی، داعش خشونت جنسی و رفتار وحشیانه با زنان را به عنوان یکی از بخش‌های اصلی عقیده و عملکرد خود در دستور کار قرار داده برخی از زنان و دختران نجات یافته از دست داعش می گویند دختران زیادی ربوده می شدند تا مورد سو استفاده و تجاوز نیروهای داعشی قرار گیرند که بین آن ها، دختران پنج ساله نیز دیده می شد.
بانگورا افزود: داعش قربانیان جنسی را در مناطق مورد هجوم، پیش از فروختن در بازار برده فروشی، عریان می کند و آنان را دسته‌بندی می‌نماید و سپس به مناطق دیگر می فرستد. )
به گفته ی زنی بیست و دو ساله که از دست داعش نجات یافته داعشی ها فتوا داده اند که هر زن اسیری ده  بار توسط داعش مورد تجاوز قرار گیرد مسلمان خواهد شد البته این تهدید نوامیس مردم تنها مختص غیر مسلمان ها نیست گروه داعش به جشنی که از طرف دختران دانشجو در شهر موصل برپا شده بود حمله و پس از اذیت و آزار و تعرض آنها را به قتل می رساند که تصاویر مربوط به کشتار در خبرگزاریها منتشر شده است :
حال بشنویم از رونامه ی گاردین که به نقل از سازمان های اطلاعاتی سیا خبر از جزوه ای 27 بندی توسط داعش را می دهد که در آن تعرض به زنان اسیر درست بعد از اسارت مباح دانسته شده است بخشی از این گزارش آنیگونه است :
((شاخه نظامی داعش جزوه‌ای را نشر داده است كه در آن به نیروهای تحت حاكمیتش دستور می‌دهد كه اسرای زن را چگونه اسیر كنند، آنها را در چه شرایطی نگهدارند و چگونه به اسیران زن  مانند بردگان جنسی تجاوز كنند. سازمان اطلاعات مركزی آمریكا پیش از آن كه گزارش «بازجویی‌های فزاینده» از شبه نظامیان مظنون دستگیر شده را منتشر كند، جزوه شرم آور شبه نظامیان داعش را رسانه‌ای كرد تا دلیل استفاده از شكنجه ماموران خود را توجیه كرده باشد. اما گزارش «بازجویی و اقرار»، بشدت دچار ضعف است. اگرچه گزارش CIA را نمی توان بطور مستقل تائید كرد، اما كاملا مشخص است كه دستورالعمل داعش در 3 دسامبر سال جاری از سوی «گروه تحقیق و فتوا» این گروهك و بصورت خانگی منتشر شده است. جزوه مذكور بطور كامل و با جزئیات تمام در واشنگتن و تحت سرپرستی انستیتوی تحقیق رسانه‌ای خاورمیانه «كیلیام Quilliam» مستقر در واشنگتن ترجمه شده است و محققین اتاق فكر آن معتقدند كه ریشه انتشار این جزوه به تبلیغات مبلغین حرفه‌ای این گروهك به چند سال قبل بر می‌گردد.چارلی وینتر از پژوهشگران موسسه «كیلیبام» در گفت وگو با «ایندیپندنت» گفت كه ریشه‌های چنین فتواهایی به راحتی به مدتی قبل بازمی‌گردد كه تفكرات برخی از نظریه پردازان فعال این گروهك، منعكس می‌شد. محتویات این جزوه اگرچه شرم آور است اما به هیچ وجه تعجب‌برانگیز نیست، چرا كه می‌دانیم داعشیان از مدت‌ها قبل و در نشریات‌شان، برده داری را قانونی و مجاز می‌شمردند. در اینجا به برخی از مطالب آن اشاره می‌كنیم:

«الصابی Al-Sabi» چیست؟

الصابی به زنی گفته می‌شود كه جنگجوست (اهل الحرب) و توسط مسلمین به اسارت گرفته شده است.

چه چیزی بر الصابی ها مباح و جایز است (به عنوان مثال چه مواردی موجب می‌شود كه این دسته از زنان را به اسارت بگیریم؟)

بی‌اعتقادی آنان است كه این حكم را بر آنها روا می‌دارد. عدم وجود اعتقاد در این زنان موجب می‌شود كه پس از اسارت‌شان و هنگامی كه به قلمرو اسلام وارد شدند و هنگامی كه امام تقسیم بندی زنان را انجام داد، آنان بر ما حلال می‌شوند.

آیا داشتن رابطه جنسی با زنان اسیر حلال است؟

رابطه جنسی با زنان اسیر حلال و مباح است زیرا خداوند تبارك می‌فرماید : رستگاران كسانی هستند كه ایمان می‌آورند و اعضای جنسی خود را نگه می دارند  مگر در مورد همسرانشان یا كنیزانى كه به دست آورده ‏اند كه در این صورت بر آنان نكوهشى نیست (سوره مومنون آیات 5-6)

آیا جایز است كه زن اسیری را بفروشیم؟

مباح است كه زن اسیری را خرید، فروخت و یا به عنوان هدیه به دیگری داد زیرا آنان مایملك صاحبان‌شان هستند. ))

اگر در بخشی از جملات بالا دقت کنید می بینید که رسانه ای که این خبر را منتشر کرده خود نیز می داند که بخشی از مردم آمریکا و دیگر کشورها خواهند پرسید که چطور آمریکا دستپرورده ی خود را افشا می کند؟ لذا همان رسانه برای قانع کردن مخاطبان پاسخی می دهد که عین آن در متن بالا هست که از آن مفهومی اینگونه مستفاد می شود : (سازمان سیا برای قانع کردن جهانیان جهت شکنجه داعشی ها و کسب اطلاعات این کار تاکتیکی را انجام داده است) اما بسیاری از مسلمین معتقدند که  قتل و کشتار و تجاوز و انتشار اخبار آن، همه بدستور آمریکا انجام می شود و همه این موارد در راستای یک هدف است :( بردن آبروی اسلام )

قبل از خاتمه دادن به این قسمت اشاره ای به مطلبی مهم می کنم که : قوم بلوچ قوم بزرگ و آبرومندی هستند که از نظر غیرت ناموسی زبانزد و بسیار با غیرتند اما دردمندانه خبرهای متعددی از رفتن برخی دختران بلوچ کشور خودمان جهت جهاد نکاح به سوریه منتشر شده که جهت رعایت احساسات برادران و خواهران بلوچ که به شدت خواستار عدم پخش چنین شایعاتی هستند به آن نمی پردازم و امیدوارم که شایعه باشد اما امید است همه ی خانواده ها مواظبت کنند تا آبروی قوم بزرگ و ریشه دار و با ایمانی همچون بلوچ با اقدام چند جوان احساساتی بر باد نرود . ضمنا دیگر اقوام ایرانی نیز در معرض خطر هستند به خصوص اقوام کردو ترکمن که شایسته است مواظبت ها بیشتر شود

ادامه دارد

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :